SMLD12WBN1W1
Numer produktu DigiKey
SMLD12WBN1W1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMLD12WBN1W1CT-ND - Taśma cięta (CT)
SMLD12WBN1W1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMLD12WBN1W1
Opis
LED WHITE 1608 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Wskaźniki LED - dyskretne 2,9V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
SMLD12WBN1W1 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,80mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,9V
Seria
Prąd - próby
5mA
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,65mm