SMLD12BN1WT86
Numer produktu DigiKey
SMLD12BN1WT86TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMLD12BN1WT86CT-ND - Taśma cięta (CT)
SMLD12BN1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMLD12BN1WT86
Opis
LED BLUE DIFFUSED 1608 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niebieskie 470nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,9V 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMLD12BN1WT86 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,80mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,9V
Seria
Prąd - próby
5mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Kolor soczewki
Białe
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,65mm