SMLD12WBN1W1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMLD12WBN1W1 |
Opis | LED WHITE 1608 SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Białe Wskaźniki LED - dyskretne 2,9V 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SMLD12WBN1W1 Modele |
Kategoria | Rozmiar soczewki 1,20mm x 0,80mm |
Prod. | Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.) 2,9V |
Seria | Prąd - próby 5mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Kolor | Obudowa dostawcy urządzenia |
Kolor soczewki Białe | Rozmiar / wymiar 1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.) |
Milikandele znamionowe | Wysokość (maks.) 0,65mm |