SML-A12WTT86J
Numer produktu DigiKey
846-1174-2-ND - Taśma i szpula (TR)
846-1174-1-ND - Taśma cięta (CT)
846-1174-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SML-A12WTT86J
Opis
LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Żółte 590nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
SML-A12WTT86J Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,55mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Seria
Prąd - próby
20mA
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Konfiguracja
Standard
Obudowa dostawcy urządzenia
Kolor soczewki
Bezbarwny
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 1,15mm (dł. x szer.)
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Wysokość (maks.)
0,65mm