SML-A12WTT86
Numer produktu DigiKey
846-SML-A12WTT86TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-SML-A12WTT86CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-SML-A12WTT86DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SML-A12WTT86
Opis
LED YELLOW CLEAR 1611 SMD R/A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Żółte 590nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SML-A12WTT86 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,55mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Seria
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Długość fali - dominująca
Kolor
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Konfiguracja
Standard
Obudowa dostawcy urządzenia
Kolor soczewki
Bezbarwny
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 1,15mm (dł. x szer.)
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Wysokość (maks.)
0,65mm