RQ5L015SPTL
Numer produktu DigiKey
RQ5L015SPTLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RQ5L015SPTLCT-ND - Taśma cięta (CT)
RQ5L015SPTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ5L015SPTL
Opis
MOSFET P-CH 60V 1.5A TSMT3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 60 V 1,5A (Ta) 1W (Ta) Montaż powierzchniowy TSMT3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RQ5L015SPTL Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
10 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
500 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TSMT3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
280mOhm przy 1,5A, 10V