EDZVT2R5.6B
Numer produktu DigiKey
EDZVT2R5.6BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
EDZVT2R5.6BCT-ND - Taśma cięta (CT)
EDZVT2R5.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EDZVT2R5.6B
Opis
DIODE ZENER 5.6V 150MW EMD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 150 mW ±2% Montaż powierzchniowy EMD2
Modele EDA/CAD
EDZVT2R5.6B Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
200 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2.5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
150 mW