RBR3MM30ATR
Numer produktu DigiKey
RBR3MM30ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
RBR3MM30ACT-ND - Taśma cięta (CT)
RBR3MM30ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RBR3MM30ATR
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDU
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 3A Montaż powierzchniowy PMDU
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RBR3MM30ATR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 30 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PMDU
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
510 mV @ 3 A