RBR3MM30ATFTR
Numer produktu DigiKey
RBR3MM30ATFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RBR3MM30ATFCT-ND - Taśma cięta (CT)
RBR3MM30ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RBR3MM30ATFTR
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDU
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 3A Montaż powierzchniowy PMDU
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RBR3MM30ATFTR Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 30 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PMDU
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
510 mV @ 3 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)