RB531SM-30T2R
Numer produktu DigiKey
RB531SM-30T2RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB531SM-30T2RCT-ND - Taśma cięta (CT)
RB531SM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB531SM-30T2R
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy EMD2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RB531SM-30T2R Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 10 V
Obudowa dostawcy urządzenia
EMD2
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
350 mV @ 10 mA