RB521SM-60T2R
Numer produktu DigiKey
RB521SM-60T2RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB521SM-60T2RCT-ND - Taśma cięta (CT)
RB521SM-60T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB521SM-60T2R
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 200MA EMD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 200mA Montaż powierzchniowy EMD2
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 60 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
EMD2
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
600 mV @ 200 mA