RB530CM-60T2R
Numer produktu DigiKey
RB530CM-60T2RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB530CM-60T2RCT-ND - Taśma cięta (CT)
RB530CM-60T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB530CM-60T2R
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 100MAVMN2M
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 100mA Montaż powierzchniowy VMN2M (SOD-923)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RB530CM-60T2R Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
VMN2M (SOD-923)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
100mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
600 mV @ 15 mA