RB522ES-30T15R
Numer produktu DigiKey
RB522ES-30T15RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB522ES-30T15RCT-ND - Taśma cięta (CT)
RB522ES-30T15RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB522ES-30T15R
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SMD0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 100mA Montaż powierzchniowy SMD0603
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RB522ES-30T15R Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
7 µA @ 10 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SMD0603
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
100mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
370 mV @ 10 mA