CDSU101A-HF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 5 328
Arkusz danych
Diody 80 V 100mA Montaż powierzchniowy 0603/SOD-523F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDSU101A-HF
Numer produktu DigiKey
641-CDSU101A-HFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDSU101A-HF
Opis
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
4 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 75 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy Vr, F
3pF przy 500mV, 1MHz
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
80 V
Obudowa dostawcy urządzenia
0603/SOD-523F
Prąd - średni wyprostowany (Io)
100mA
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 125°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 100 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość