LTR10EVHFL1R00
Numer produktu DigiKey
RHM1.00BSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RHM1.00BSCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
LTR10EVHFL1R00
Opis
RES SMD 1 OHM 1% 1/2W 0805 WIDE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTR10EVHFL1R00 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,047" x 0,079" (1,20mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)