3430A2F1R0TDF
Numer produktu DigiKey
1712-3430A2F1R0TDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-3430A2F1R0TDFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-3430A2F1R0TDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3430A2F1R0TDF
Opis
3430 A2 1% 1R0 150PPM 1K RL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,079" (1,25mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)