CDZVT2R3.9B
Numer produktu DigiKey
CDZVT2R3.9BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDZVT2R3.9BCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDZVT2R3.9BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDZVT2R3.9B
Opis
DIODE ZENER 3.9V 100MW VMN2M
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 3.9 V 100 mW Montaż powierzchniowy VMN2M (SOD-923)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDZVT2R3.9B Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V
Seria
Temperatura robocza
150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
VMN2M (SOD-923)
Moc - maks.
100 mW