CL-SB-12A-11T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CL-SB-12A-11T |
Opis | SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Przełączniki suwakowe SPDT Montaż powierzchniowy, kąt prosty |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CL-SB-12A-11T Modele |
Kategoria | Długość aktuatora 2,00mm |
Producent Nidec Components | Materiał styku Miedź |
Seria | Wykończenie styku Srebro |
Status części Aktywny | Styl zakończenia Odprowadzenie J |
Obwód SPDT | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Funkcja przełącznika On-On | Skok przełącznika 2,00mm |
Prąd znamionowy (A) 200mA (=) | Okres trwałości elektrycznej 10000 cykli |
Napięcie znamionowe - prąd stały 12 V | Siła robocza 153gf |