BSM120D12P2C005
Numer produktu DigiKey
BSM120D12P2C005-ND
Producent
Numer produktu producenta
BSM120D12P2C005
Opis
MOSFET 2N-CH 1200V 120A MODULE
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 120A (Tc) 780W Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BSM120D12P2C005 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,7V przy 22mA
Producent
Rohm Semiconductor
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
14000pF przy 10V
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
780W
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Konfiguracja
2 kanały N (półmostek)
Obudowa dostawcy urządzenia
Moduł
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Bazowy numer produktu
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
120A (Tc)