BR25H010F-2LBH2
Numer produktu DigiKey
BR25H010F-2LBH2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BR25H010F-2LBH2CT-ND - Taśma cięta (CT)
BR25H010F-2LBH2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BR25H010F-2LBH2
Opis
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pamięć EEPROM Pamięci IC 1kbit SPI 10 MHz 8-SOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BR25H010F-2LBH2 Modele
Częstotliwość zegara
10 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
4ms
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie - zasilania
2,5V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)