25LC010A-H/SN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 3 444
Arkusz danych
Similar
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
W magazynie: 925
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
ABLIC Inc.
ABLIC Inc.
Pamięć EEPROM Pamięci IC 1kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
25LC010A-H/SN
Numer produktu DigiKey
25LC010A-H/SN-ND
Producent
Numer produktu producenta
25LC010A-H/SN
Opis
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
25LC010A-H/SN Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
10 MHz
Opakowanie
Rurka
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
5ms
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,5V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TA)