SSD-100A-C
Numer produktu DigiKey
118-SSD-100A-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSD-100A-C
Opis
100A - 24BIT ISOLATED SHUNT CUR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 100A 1 kanały Czujnik prądu Dwukierunkowe Moduł
Kategoria
Wyjście
Magistrala CAN
Prod.
Liniowość
±0,1%
Seria
Dokładność
±0,1%
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
5V - 60V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
55mA (typ.)
Do pomiaru
Prąd stały
Temperatura robocza
-40°C - 115°C