SSA-2-100A
Numer produktu DigiKey
696-SSA-2-100A-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSA-2-100A
Opis
CURRENT SENSOR SHUNT 100A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 100A 1 kanały Bocznik Dwukierunkowe Moduł
Kategoria
Częstotliwość
300kHz
Prod.
Liniowość
±0,1%
Seria
Dokładność
±0,2%
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
3V - 5,5V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
1,6µs
Do pomiaru
~/=
Prąd - zasilania (maks.)
40mA (typ.)
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 125°C