CSR2512C0R04F jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Riedon products by Bourns
W magazynie: 408
Arkusz danych
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 45 204
Arkusz danych
40 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Wykrywanie prądu, brak indukcyjności Metalowy element
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CSR2512C0R04F
Numer produktu DigiKey
696-1677-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CSR2512C0R04F
Opis
RES 0.04 OHM 1% 3W 2512
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CSR2512C0R04F Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, brak indukcyjności
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,118" (6,35mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)