CSRL3-0R04F8
Numer produktu DigiKey
696-CSRL3-0R04F8TR-ND - Taśma i szpula (TR)
696-CSRL3-0R04F8CT-ND - Taśma cięta (CT)
696-CSRL3-0R04F8DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSRL3-0R04F8
Opis
RES 0.04 OHM 1% 3W 2512
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Wykrywanie prądu, brak indukcyjności Metalowy element
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Wykrywanie prądu, brak indukcyjności
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)