RT6150B-33GQW
Numer produktu DigiKey
RT6150B-33GQWTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RT6150B-33GQWCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RT6150B-33GQW
Opis
IC REG BCK BST 3.3V 800MA 10WDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająco-podwyższająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 800mA 10-WFDFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RT6150B-33GQW Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1MHz
Funkcja
Podwyższający/obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
10-WDFN (2,5x2,5)
Napięcie - wejściowe (min.)
1,8V