ANT-433IBAR3-SMA
Numer produktu DigiKey
ANT-433IBAR3-SMA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-433IBAR3-SMA
Opis
RF ANT 433MHZ FLAT PATCH SMA 2M
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
433MHz Przeznaczenie ogólne Płaska łata Anteny RF 3dBi SMA męskie Samoprzylepna
Kategoria
VSWR
1,5
Producent
RF Solutions
Wzmocnienie
3dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
SMA męskie
Typ mocowania
Samoprzylepna
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
0,217" (5,50mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
433MHz