SRFI028-100
Numer produktu DigiKey
627-SRFI028-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRFI028-100
Opis
INCA 433MHZ ANTENNA - 100MM CABL
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
433MHz ISM Trasowanie płytki drukowanej Anteny RF 432MHz - 434MHz 2,8dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Antenova
VSWR
1,6
Seria
Straty odbiciowe
-11dB
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
2,8dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
433MHz
Wysokość (maks.)
0,006" (0,15mm)
Zakres częstotliwości
432MHz - 434MHz