XUQ735100.000000I jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
SiTime
SiTime
Shenzhen SCTF Electronics
100 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XUQ735100.000000I
Numer produktu DigiKey
800-XUQ735100.000000ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
800-XUQ735100.000000ICT-ND - Taśma cięta (CT)
800-XUQ735100.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XUQ735100.000000I
Opis
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
115mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)