XUN735100.000000K
Numer produktu DigiKey
800-XUN735100.000000KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
800-XUN735100.000000KCT-ND - Taśma cięta (CT)
800-XUN735100.000000KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XUN735100.000000K
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) HCSL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCSL
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
145mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)