XUL735125.000000I jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Aker Technology Corp
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
Shenzhen SCTF Electronics
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XUL735125.000000I
Numer produktu DigiKey
800-XUL735125.000000ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
800-XUL735125.000000ICT-ND - Taśma cięta (CT)
800-XUL735125.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XUL735125.000000I
Opis
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
97mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)