XUL735100.000000I | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | XUL735100.000000I |
Opis | CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 33 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±50ppm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 97mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Rozmiar / wymiar 0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Częstotliwość | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,057" (1,45mm) |