XUL536200.000000I jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XUL536200.000000I
Numer produktu DigiKey
800-XUL536200.000000ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XUL536200.000000I
Opis
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
97mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)