XUL535250.000000I jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
Arkusz danych
250 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XUL535250.000000I
Numer produktu DigiKey
800-XUL535250.000000ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
800-XUL535250.000000ICT-ND - Taśma cięta (CT)
800-XUL535250.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XUL535250.000000I
Opis
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
97mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)