XUL516100.000000I
Numer produktu DigiKey
800-XUL516100.000000ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
800-XUL516100.000000ICT-ND - Taśma cięta (CT)
800-XUL516100.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XUL516100.000000I
Opis
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 1,8V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
65mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)