XPP736200.000000I jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
SiTime
Arkusz danych
SiTime
200 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XPP736200.000000I
Numer produktu DigiKey
800-XPP736200.000000ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XPP736200.000000I
Opis
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
94mA
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)