XPP336250.000000I
Numer produktu DigiKey
800-XPP336250.000000ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XPP336250.000000I
Opis
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
250 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
110mA
Status części
Ostatnio kupiono
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)