XLQ735200.000000X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
200 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XLQ735200.000000X
Numer produktu DigiKey
800-XLQ735200.000000XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XLQ735200.000000X
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
120mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)