Produkt XLM328100.000000X jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
CTS-Frequency Controls
SiTime
SiTime
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XLM328100.000000X
Numer produktu DigiKey
800-XLM328100.000000XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
800-XLM328100.000000XCT-ND - Taśma cięta (CT)
800-XLM328100.000000XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
XLM328100.000000X
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
34mA
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)