XLL338200.000000X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
SiTime
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XLL338200.000000X
Numer produktu DigiKey
800-XLL338200.000000XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XLL338200.000000X
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
100mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)