XLH53V025.000000X
Numer produktu DigiKey
XLH53V025.000000X-ND
Producent
Numer produktu producenta
XLH53V025.000000X
Opis
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz VCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,203" x 0,132" (5,15mm x 3,35mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)