XLH535050.000000I
Numer produktu DigiKey
XLH535050.000000I-ND
Producent
Numer produktu producenta
XLH535050.000000I
Opis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,203" x 0,132" (5,15mm x 3,35mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)