XLH335025.000000I | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | XLH335025.000000I |
Opis | XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 33 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±50ppm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 35mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Rozmiar / wymiar 0,130" x 0,102" (3,30mm x 2,60mm) (dł. x szer.) |
Częstotliwość | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,039" (1,00mm) |