RJK4002DPD-00#J2
Numer produktu DigiKey
559-RJK4002DPD-00#J2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
559-RJK4002DPD-00#J2CT-ND - Taśma cięta (CT)
559-RJK4002DPD-00#J2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RJK4002DPD-00#J2
Opis
MOSFET N-CH 400V 3A MP3A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 400 V 3A (Ta) 30W (Tc) Montaż powierzchniowy MP-3A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RJK4002DPD-00#J2 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
6 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
165 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
30W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
400 V
Obudowa dostawcy urządzenia
MP-3A
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,9Ohm przy 1,5A, 10V