R7FS7G27H3A01CFC#AA0
Numer produktu DigiKey
R7FS7G27H3A01CFC#AA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
R7FS7G27H3A01CFC#AA0
Opis
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LFQFP
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 240MHz 4MB (4M x 8) FLASH 176-LFQFP (24x24)
Modele EDA/CAD
R7FS7G27H3A01CFC#AA0 Modele
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 21x12b; D/A 2x12b
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Prędkość
240MHz