R7FS7G27G3A01CFC#AA0
Numer produktu DigiKey
R7FS7G27G3A01CFC#AA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
R7FS7G27G3A01CFC#AA0
Opis
IC MCU 32BIT 3MB FLASH 176LFQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 240MHz 3MB (3M x 8) FLASH 176-LFQFP (24x24)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R7FS7G27G3A01CFC#AA0 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
64K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
640K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 21x12b; D/A 2x12b
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M4
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Prędkość
240MHz