NP36P06SLG-E1-AY nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 4 063
Arkusz danych
Kanał P 60 V 36A (Tc) 1,2W (Ta), 56W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252 (MP-3ZK)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NP36P06SLG-E1-AY
Numer produktu DigiKey
559-NP36P06SLG-E1-AYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
559-NP36P06SLG-E1-AYCT-ND - Taśma cięta (CT)
559-NP36P06SLG-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NP36P06SLG-E1-AY
Opis
MOSFET P-CH 60V 36A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
NP36P06SLG-E1-AY Modele
Kategoria
Vgs (maks.)
±20V
Prod.
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3200 pF @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
1,2W (Ta), 56W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252 (MP-3ZK)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
30mOhm przy 18A, 10V
Bazowy numer produktu
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
52 nC @ 10 V