ISL85003AFRZ-TK jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,8V 1 Wyjście 3A 12-VFDFN, podkładka odsłonięta
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ISL85003AFRZ-TK
Numer produktu DigiKey
ISL85003AFRZ-TK-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ISL85003AFRZ-TK
Opis
IC REG BUCK ADJ 3A 12DFN
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ISL85003AFRZ-TK Modele
Napięcie - wyjściowe (maks.)
18V
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V