ISL85003AFRZ-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 16
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,8V 1 Wyjście 3A 12-VFDFN, podkładka odsłonięta
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ISL85003AFRZ-T
Numer produktu DigiKey
ISL85003AFRZ-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ISL85003AFRZ-T
Opis
IC REG BUCK ADJ 3A 12DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ISL85003AFRZ-T Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
18V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
12-DFN (4x3)
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V