71V67603S166PFGI jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
Similar
W magazynie: 49
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 9Mbit Równoległe 166 MHz 3.5 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V67603S166PFGI
Numer produktu DigiKey
71V67603S166PFGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V67603S166PFGI
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
166 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
3.5 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)